Het coronavirus houdt Nederland al weken in haar greep. Als Jeugdcontactraad nemen wij ook onze verantwoordelijkheid en conformeren wij ons aan de adviezen van het RIVM en de maatregelen van de overheid.
Helaas heeft dit ook gevolgen voor onze activiteiten:
- De opschoondag die plaats zou vinden op 28 maart zal waarschijnlijk in het najaar gaan plaatsvinden.
- De paaseierenverkoop op 2 april gaat niet door. Er zullen ook geen paaseieren van de Jeugdcontactraad worden verkocht bij Hendrikx 2-wielers en fa. Janszen (“de Mulder”).
- Het paaseieren rapen op 12 april en de Koningsdagactiviteiten op 27 april kunnen eveneens helaas niet doorgaan.
- De themamiddag op 17 mei wordt verplaatst naar 21 juni. Meer informatie is te vinden in deze nieuwsbrief.
- Het zomerkampweekend van 5 tot en met 7 juni zal worden geannuleerd. De maatregelen van de overheid en het RIVM gelden voorlopig tot 1 juni. Echter, wij weten niet wat de maatregelen en de situatie zullen zijn ná 1 juni. Een zomerkampweekend vergt veel voorbereidingen, en deze voorbereidingen zijn in deze vervelende tijd lastig uit te voeren.
Uiteraard betreuren wij deze afgelastingen, maar stellen gezondheid van onze leden, deelnemers en inwoners van Buggenum en het Haelens Broek voorop. Iedereen veel sterkte, succes en bovenal een goede gezondheid toegewenst in deze roerige tijden. Wij hopen natuurlijk dat wij deze vervelende periode snel achter ons kunnen laten, zodat wij weer kunnen starten met het organiseren van leuke activiteiten voor de jeugd.